Difference between revisions of "Mission San Jose"
Jump to navigation
Jump to search
Jeffrey Li (talk | contribs) |
Jeffrey Li (talk | contribs) |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! align=center colspan=2| Location: <br> Fremont, California | ! align=center colspan=2| Location: <br> Fremont, California | ||
|- | |- | ||
| − | |'''Coach'''|| | + | |'''Coach'''|| None |
|- | |- | ||
|'''State championships'''|| California | |'''State championships'''|| California | ||
Revision as of 13:28, 5 June 2010
| ||||
| Location: Fremont, California | ||||
|---|---|---|---|---|
| Coach | None | |||
| State championships | California | |||
| National championships | None | |||