Short pages
Jump to navigation
Jump to search
Showing below up to 500 results in range #101 to #600.
View (previous 500 | next 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)
- (hist) Blacksburg [137 bytes]
- (hist) Belpre [137 bytes]
- (hist) Sameer Apte [138 bytes]
- (hist) Lafayette [139 bytes]
- (hist) Helen Takade [139 bytes]
- (hist) Delbarton [140 bytes]
- (hist) Watson Chapel [140 bytes]
- (hist) Ryan Miller [140 bytes]
- (hist) Holly Morris [140 bytes]
- (hist) Grace Chuang [140 bytes]
- (hist) West Des Moines Valley [141 bytes]
- (hist) Daviess County [142 bytes]
- (hist) Amy Ohnsat [142 bytes]
- (hist) John Tangren [143 bytes]
- (hist) Rob Greenspoon [144 bytes]
- (hist) Patrick Friel [144 bytes]
- (hist) Emily Kawaler [145 bytes]
- (hist) Livingston [146 bytes]
- (hist) Andria Mucci [146 bytes]
- (hist) Notre Dame (WV) [147 bytes]
- (hist) Heather Gordon [147 bytes]
- (hist) Gretchen Novak [147 bytes]
- (hist) Carrboro [148 bytes]
- (hist) Krish Patel [148 bytes]
- (hist) Aaryan Tomar [148 bytes]
- (hist) Amanda Hirsch [148 bytes]
- (hist) 2008 Dorman Cavalier Academic Challenge [149 bytes]
- (hist) Ben Carbery [149 bytes]
- (hist) Green Hope [149 bytes]
- (hist) Amber Glasscock [149 bytes]
- (hist) Millburn [150 bytes]
- (hist) Sneads [150 bytes]
- (hist) Allentown Central Catholic [153 bytes]
- (hist) Gretchen Fernholz [153 bytes]
- (hist) Scott Qu [153 bytes]
- (hist) Amanda Doyle [154 bytes]
- (hist) Anuttam Ramji [154 bytes]
- (hist) Wahama [155 bytes]
- (hist) Abby Kelley Foster [155 bytes]
- (hist) Capital [156 bytes]
- (hist) Matewan [156 bytes]
- (hist) Buffalo (WV) [156 bytes]
- (hist) Cameron (WV) [156 bytes]
- (hist) Andrew Perry [156 bytes]
- (hist) Maggie Dai [156 bytes]
- (hist) Anish Kodali [156 bytes]
- (hist) Magnolia [157 bytes]
- (hist) Winfield [157 bytes]
- (hist) 2003 Klein [158 bytes]
- (hist) Riverside [158 bytes]
- (hist) Bluefield [158 bytes]
- (hist) Frankfort [158 bytes]
- (hist) Kimberley Lloyd [158 bytes]
- (hist) Renee Fang [158 bytes]
- (hist) St. Albans [159 bytes]
- (hist) Huntington [159 bytes]
- (hist) Bowdoin [159 bytes]
- (hist) UConn [159 bytes]
- (hist) Cecilia Yang [159 bytes]
- (hist) Alex Li [159 bytes]
- (hist) Hannah Cook [160 bytes]
- (hist) Sissonville [160 bytes]
- (hist) Westview [161 bytes]
- (hist) Nicholas Allen [162 bytes]
- (hist) Wheeling Park [162 bytes]
- (hist) Green [162 bytes]
- (hist) St. John Paul II [162 bytes]
- (hist) 2000 Harvard [163 bytes]
- (hist) Frank Fan [163 bytes]
- (hist) Sendhil Revuluri [163 bytes]
- (hist) Pensacola [163 bytes]
- (hist) Point Pleasant [163 bytes]
- (hist) Webster County [163 bytes]
- (hist) Rye [163 bytes]
- (hist) Cleared the field [163 bytes]
- (hist) Elon [163 bytes]
- (hist) Ivvone Zhou [163 bytes]
- (hist) Hampshire College [166 bytes]
- (hist) Lincoln County (TN) [166 bytes]
- (hist) Blake Hogan [167 bytes]
- (hist) Sarah Mueller [167 bytes]
- (hist) Josh Boorstein [168 bytes]
- (hist) OSU [168 bytes]
- (hist) Maclay [168 bytes]
- (hist) Mark Davis [168 bytes]
- (hist) Grace Ma [168 bytes]
- (hist) 2009 Lancaster-Lebanon League [169 bytes]
- (hist) Kasper Lindberg [169 bytes]
- (hist) Vidyut Arvind [169 bytes]
- (hist) 1989 Thomas Jefferson [171 bytes]
- (hist) St. Charles [171 bytes]
- (hist) Greta Hanks [171 bytes]
- (hist) Carleton [173 bytes]
- (hist) Ian Everett [173 bytes]
- (hist) Matt Gealy [175 bytes]
- (hist) Oakwood College [175 bytes]
- (hist) Yujing Zhao [176 bytes]
- (hist) Bellaire [177 bytes]
- (hist) Holly Tinkey [177 bytes]
- (hist) Central-Sallisaw [178 bytes]
- (hist) Eric Tentarelli [179 bytes]
- (hist) Holly Keith [179 bytes]
- (hist) Najwa Watson [182 bytes]
- (hist) Ryan Carrusca [182 bytes]
- (hist) Alabama Birmingham [182 bytes]
- (hist) 2005 Byram Hills [183 bytes]
- (hist) Bishop's School [183 bytes]
- (hist) 2023 CCCT [183 bytes]
- (hist) T.C. Adams [184 bytes]
- (hist) Jim Henson [185 bytes]
- (hist) Anand Raman [185 bytes]
- (hist) Charter [185 bytes]
- (hist) Amanda Brown [185 bytes]
- (hist) 2003 Berkeley [186 bytes]
- (hist) Adam Fine [186 bytes]
- (hist) Mt. Abraham [187 bytes]
- (hist) Lei Fan [188 bytes]
- (hist) Paul Drube [188 bytes]
- (hist) Jerry Kill [188 bytes]
- (hist) Jason King [188 bytes]
- (hist) Phil Graves [189 bytes]
- (hist) Francis Parker [189 bytes]
- (hist) 2003 St. Charles [190 bytes]
- (hist) Lincoln County [190 bytes]
- (hist) Siva Gangavarapu [190 bytes]
- (hist) Centennial (MN) [190 bytes]
- (hist) 1998 Harvard [191 bytes]
- (hist) Gloucester [191 bytes]
- (hist) George Tagtmeier [191 bytes]
- (hist) Adam Brooks [192 bytes]
- (hist) Victor Rosenberg [193 bytes]
- (hist) Leah Blair [193 bytes]
- (hist) Chris Zimpleman [194 bytes]
- (hist) Brooke [194 bytes]
- (hist) James Jurkovich [195 bytes]
- (hist) Smith [195 bytes]
- (hist) Tri-State History Bowl [195 bytes]
- (hist) 2018 IHO [195 bytes]
- (hist) Truman [196 bytes]
- (hist) Tulane [196 bytes]
- (hist) Lakeside [196 bytes]
- (hist) Fire Matt Weiner's Head [198 bytes]
- (hist) Subapalooza [198 bytes]
- (hist) Ally Grund [198 bytes]
- (hist) Olmsted Falls [200 bytes]
- (hist) Thurgood Marshall Middle [200 bytes]
- (hist) Grace Mackin [200 bytes]
- (hist) Textbook [201 bytes]
- (hist) Damon Wang [202 bytes]
- (hist) DuPont Manual [202 bytes]
- (hist) Richard Steinberg [203 bytes]
- (hist) Albany College of Pharmacy [203 bytes]
- (hist) Troy [203 bytes]
- (hist) J.R. Fennell [204 bytes]
- (hist) Hurricane [204 bytes]
- (hist) Cumberland [204 bytes]
- (hist) Amogh Kulkarni [204 bytes]
- (hist) SCGSAH [205 bytes]
- (hist) Taylor Dover [205 bytes]
- (hist) MACC [205 bytes]
- (hist) Millennium [206 bytes]
- (hist) Richard Stewart [206 bytes]
- (hist) 2006 Berkeley [207 bytes]
- (hist) Kisha Ingalls [207 bytes]
- (hist) Samuel Zhang [207 bytes]
- (hist) Griffin Thompson [207 bytes]
- (hist) Suhurrith Adhikari [207 bytes]
- (hist) 2002 Lancaster-Lebanon League [210 bytes]
- (hist) Lauren Coil-Sherck [210 bytes]
- (hist) RIT [210 bytes]
- (hist) 1988 Florida Panasonic Team [211 bytes]
- (hist) East Tennessee State [211 bytes]
- (hist) Krishay Garg [211 bytes]
- (hist) Internal Server Error [212 bytes]
- (hist) Winter Rodeo [212 bytes]
- (hist) Calhoun County [212 bytes]
- (hist) Faustina Academy [213 bytes]
- (hist) Selena Bao [216 bytes]
- (hist) Tygarts Valley [217 bytes]
- (hist) Adam Xu [217 bytes]
- (hist) Trevor's Trivia [218 bytes]
- (hist) Wizard Challenge [218 bytes]
- (hist) Sam Brochin [218 bytes]
- (hist) Edwidge Danticat [219 bytes]
- (hist) Meiri Anto [219 bytes]
- (hist) Xiang Siow [220 bytes]
- (hist) Heather Brown [220 bytes]
- (hist) Centralia [221 bytes]
- (hist) John Marshall [221 bytes]
- (hist) North St. Paul [221 bytes]
- (hist) Jared Lauridsen [222 bytes]
- (hist) 1999 Alief Hastings [222 bytes]
- (hist) Samer Ismail [222 bytes]
- (hist) 1991 Virginia Tech Academic Challenge [222 bytes]
- (hist) 2007 Horace Greeley [223 bytes]
- (hist) Michael Chabon [223 bytes]
- (hist) Technophobia Jr. [224 bytes]
- (hist) Alon Millet [225 bytes]
- (hist) 2006 Conestoga Valley Tournament [226 bytes]
- (hist) 3 Boys and a Goy [227 bytes]
- (hist) Bentley [227 bytes]
- (hist) Nicholas Wawrykow [227 bytes]
- (hist) Hoggard [227 bytes]
- (hist) Tusculum [227 bytes]
- (hist) Jake Reid [228 bytes]
- (hist) Simon Fraser [228 bytes]
- (hist) Robert Beard [229 bytes]
- (hist) American (CA) [229 bytes]
- (hist) Dan Marion [230 bytes]
- (hist) 2011 Conestoga Valley Tournament [230 bytes]
- (hist) Greg Tito [230 bytes]
- (hist) Kelli Abernathy [231 bytes]
- (hist) Chamblee [232 bytes]
- (hist) 2010 Lancaster-Lebanon League [233 bytes]
- (hist) CBCT [233 bytes]
- (hist) Mike Musgrove [233 bytes]
- (hist) Nolan Jones [233 bytes]
- (hist) Iowa State [234 bytes]
- (hist) 2005 Russell [235 bytes]
- (hist) Drake Bulldog Brawl [235 bytes]
- (hist) Glasgow [235 bytes]
- (hist) Andrew Zeng [235 bytes]
- (hist) 2007 Penn Manor [236 bytes]
- (hist) Eureka [236 bytes]
- (hist) Spartan Showdown [236 bytes]
- (hist) 2000 Grissom [237 bytes]
- (hist) Dani Brecher [237 bytes]
- (hist) Stow-Munroe Falls [237 bytes]
- (hist) 1994 Lafayette [237 bytes]
- (hist) Charles Chen [237 bytes]
- (hist) Adair County [238 bytes]
- (hist) Heather Brooks [238 bytes]
- (hist) Gary Wang [238 bytes]
- (hist) Sam Moore [238 bytes]
- (hist) 1997 Dunbar [239 bytes]
- (hist) Auburn [239 bytes]
- (hist) Upper Arlington [240 bytes]
- (hist) CMU [240 bytes]
- (hist) Federation of Academic Coaches and Team Sponsors [240 bytes]
- (hist) Michael A. Knapp [240 bytes]
- (hist) James Shinn [240 bytes]
- (hist) Wisconsin Spring [240 bytes]
- (hist) Jingyi Wu [240 bytes]
- (hist) Bobby Bozeman [241 bytes]
- (hist) Temple [241 bytes]
- (hist) BOB [241 bytes]
- (hist) Ronik Sheth [241 bytes]
- (hist) Northwest Guilford [241 bytes]
- (hist) Shady Side [242 bytes]
- (hist) James Humphrey [242 bytes]
- (hist) Gasconade Valley Conference [242 bytes]
- (hist) Paul Sausville [243 bytes]
- (hist) Sandy Huang [243 bytes]
- (hist) IFT [243 bytes]
- (hist) Daniel Lee [243 bytes]
- (hist) 1989 Granville [244 bytes]
- (hist) 1989 Georgetown Day [244 bytes]
- (hist) Ross Carstens [244 bytes]
- (hist) Maclay Brain Bowl [244 bytes]
- (hist) 2004 Battle of the Brains [244 bytes]
- (hist) 1994 Rufus King [245 bytes]
- (hist) 1995 AAC [245 bytes]
- (hist) Sam Kung [246 bytes]
- (hist) DR YAKUB [248 bytes]
- (hist) Kevin Yang [248 bytes]
- (hist) Duke Spring [249 bytes]
- (hist) Sabrina Lato [249 bytes]
- (hist) Patrick Matthews [249 bytes]
- (hist) Peter Rodski [250 bytes]
- (hist) Kevin Thomas [250 bytes]
- (hist) Pete Buttigieg [250 bytes]
- (hist) Heather McCabe [250 bytes]
- (hist) Bethesda-Chevy Chase [251 bytes]
- (hist) Cindy La [251 bytes]
- (hist) Rosemount [251 bytes]
- (hist) Southern Fulton [251 bytes]
- (hist) Haverford [251 bytes]
- (hist) Michael Eng [251 bytes]
- (hist) Ryan Sun [252 bytes]
- (hist) 1997 James Island [253 bytes]
- (hist) Andrew Santi [253 bytes]
- (hist) 2005 El Paso [254 bytes]
- (hist) Jennifer Reinert [254 bytes]
- (hist) El Paso Challenge [254 bytes]
- (hist) Krishna Rajagopal [254 bytes]
- (hist) CAT [255 bytes]
- (hist) Wildcat Invitational [256 bytes]
- (hist) 2007 Kentucky Panasonic Team [257 bytes]
- (hist) St. Marys [257 bytes]
- (hist) Tuslaw [258 bytes]
- (hist) Monit Karmakar [258 bytes]
- (hist) Olympia [259 bytes]
- (hist) Paul Barta [259 bytes]
- (hist) North Gwinnett [259 bytes]
- (hist) New Rochelle [259 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2023 [259 bytes]
- (hist) Tippecanoe [260 bytes]
- (hist) Harry Ainlay [260 bytes]
- (hist) North Forsyth [260 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2011 [260 bytes]
- (hist) Francis Parker (CA) [260 bytes]
- (hist) HI [261 bytes]
- (hist) Cresston Gackle [261 bytes]
- (hist) COTKU [261 bytes]
- (hist) Tennessee State Championship [261 bytes]
- (hist) Nathaniel Bouchie [261 bytes]
- (hist) Tiebreaker [261 bytes]
- (hist) Graham Troy [261 bytes]
- (hist) Ysleta Academic Shoot Out [262 bytes]
- (hist) Oldham County [262 bytes]
- (hist) Daniel Mousavi [262 bytes]
- (hist) Hyatt Regency Reston [262 bytes]
- (hist) The Anderson School [262 bytes]
- (hist) Sang Park [263 bytes]
- (hist) Poca [263 bytes]
- (hist) Hater protest [263 bytes]
- (hist) 1992 Tuscaloosa Central [264 bytes]
- (hist) Gilmer County [264 bytes]
- (hist) Robert Simpson [264 bytes]
- (hist) 2001 Klein [265 bytes]
- (hist) 1994 Winnebago [265 bytes]
- (hist) 2004 Lancaster-Lebanon League [265 bytes]
- (hist) Josh Garry [265 bytes]
- (hist) Cheyne-Berry Trash [265 bytes]
- (hist) Carolina Wen [265 bytes]
- (hist) 1990 Eisenhower (MI) [266 bytes]
- (hist) Ryan Scranton [266 bytes]
- (hist) Michigan State March Madness [267 bytes]
- (hist) North White Kickoff [268 bytes]
- (hist) Madrid-Wadding Invitational [268 bytes]
- (hist) Jonathan Byrd [269 bytes]
- (hist) St. George's [269 bytes]
- (hist) Joe Galea [269 bytes]
- (hist) Williamstown [270 bytes]
- (hist) Keith Stephens [271 bytes]
- (hist) Kelsey McCoy [271 bytes]
- (hist) Torrey Pines Open [271 bytes]
- (hist) Arkansas Math and Science [271 bytes]
- (hist) Travis Blankenship [271 bytes]
- (hist) Alex Chen [271 bytes]
- (hist) 1994 Eleanor Roosevelt [272 bytes]
- (hist) Phillips Exeter [272 bytes]
- (hist) Joseph Krol [272 bytes]
- (hist) 2004 Horace Greeley [273 bytes]
- (hist) Jack Ryan [273 bytes]
- (hist) Cameron [273 bytes]
- (hist) Ragnarok [274 bytes]
- (hist) 1990 Rufus King [274 bytes]
- (hist) Constance Milton [274 bytes]
- (hist) Law school [274 bytes]
- (hist) Christiansburg [274 bytes]
- (hist) Amanda Hartman [274 bytes]
- (hist) 2003 Florida Panasonic Team [275 bytes]
- (hist) Novi [275 bytes]
- (hist) Rickards Brain Bowl [275 bytes]
- (hist) South Charleston [275 bytes]
- (hist) 1998 HSNCT [275 bytes]
- (hist) Dexter Wickham [275 bytes]
- (hist) 2006 Williams [276 bytes]
- (hist) Alan Hess [276 bytes]
- (hist) Olmsted Falls Invitational [276 bytes]
- (hist) Kimberly Lloyd [276 bytes]
- (hist) 2005 Florida Panasonic Team [277 bytes]
- (hist) 1991 Seaholm [277 bytes]
- (hist) Casey Steele [277 bytes]
- (hist) Harford County Academic Tournament [277 bytes]
- (hist) Les Roby [277 bytes]
- (hist) Lawson State Community College [277 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2016 [277 bytes]
- (hist) 1995 Eisenhower (MI) [278 bytes]
- (hist) 1991 Rufus King [278 bytes]
- (hist) Junior Jaguar JV [278 bytes]
- (hist) Alec Dempsey [278 bytes]
- (hist) Aaron Schroeder [278 bytes]
- (hist) Brophy [279 bytes]
- (hist) South Suburban Conference [279 bytes]
- (hist) 2001 Georgetown Day [280 bytes]
- (hist) Macalester [280 bytes]
- (hist) Harry Tufnell [280 bytes]
- (hist) Bronson Messer [280 bytes]
- (hist) Lutheran [280 bytes]
- (hist) Neal Joshi [280 bytes]
- (hist) Ladue Invitational Spring Tournament [281 bytes]
- (hist) C. E. Byrd [281 bytes]
- (hist) CUNY [281 bytes]
- (hist) Donny Lisle [281 bytes]
- (hist) Daniel Ma [281 bytes]
- (hist) James Johnson [282 bytes]
- (hist) Terrel Bell [282 bytes]
- (hist) 1992 Walton [282 bytes]
- (hist) 2003 South Carolina Panasonic Team [282 bytes]
- (hist) Erin McKean [282 bytes]
- (hist) Lancaster Catholic [282 bytes]
- (hist) Kevin Kwok (Livingston) [282 bytes]
- (hist) Armstrong [283 bytes]
- (hist) Bomani Jones [283 bytes]
- (hist) Oak Park [283 bytes]
- (hist) West Central Conference [283 bytes]
- (hist) Amanda Richards [283 bytes]
- (hist) Tie [284 bytes]
- (hist) Kris Brown [284 bytes]
- (hist) Villanova [284 bytes]
- (hist) Asim Modi [284 bytes]
- (hist) James Orefice [284 bytes]
- (hist) Culver Frosh/Soph [285 bytes]
- (hist) Paul Smith [285 bytes]
- (hist) Carmel [286 bytes]
- (hist) Ravenswood [286 bytes]
- (hist) Bettendorf [286 bytes]
- (hist) Fazil Dean [286 bytes]
- (hist) Peter Onyisi [287 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2013 [287 bytes]
- (hist) 2004 Berkeley [288 bytes]
- (hist) Jacob Egol [288 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2015 [288 bytes]
- (hist) 1987 Walt Whitman [289 bytes]
- (hist) Hudson Harper [289 bytes]
- (hist) ACF Cabal [290 bytes]
- (hist) Benilde-St. Margaret's [290 bytes]
- (hist) Cameron Newton [290 bytes]
- (hist) Olin [290 bytes]
- (hist) Lake-Sumter High School Invitational [291 bytes]
- (hist) UC Santa Barbara [291 bytes]
- (hist) Burlington County Knowledge Bowl [291 bytes]
- (hist) Ishaan Roy [291 bytes]
- (hist) Rhys Lewis [291 bytes]
- (hist) 2002 Georgia Panasonic Team [292 bytes]
- (hist) Hornet Invitational [292 bytes]
- (hist) 2014 Yale [292 bytes]
- (hist) Lexington [292 bytes]
- (hist) Michael Anderson [292 bytes]
- (hist) Cindy Gao [292 bytes]
- (hist) 2006 Cabell Midland [293 bytes]
- (hist) 2000 Dunbar [293 bytes]
- (hist) Collegiate Novice [293 bytes]
- (hist) Amador Valley [293 bytes]
- (hist) Bloomington Jefferson [293 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2022 [293 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2012 [293 bytes]
- (hist) 1992 East Brunswick [294 bytes]
- (hist) Chela Canler [294 bytes]
- (hist) Alyssa Mertka [294 bytes]
- (hist) 1991 Stars 2000 [295 bytes]
- (hist) Michael VanDeWeghe [295 bytes]
- (hist) Louisville Arts & Sciences Academic Challenge [295 bytes]
- (hist) University (WV) [295 bytes]
- (hist) Shannon Fletcher [296 bytes]
- (hist) Ribhu Agarwala [296 bytes]
- (hist) Hodges Lewis [296 bytes]
- (hist) Apple Valley [296 bytes]
- (hist) 1994 Manheim Township [297 bytes]
- (hist) Peter Estall [297 bytes]
- (hist) Ashwath Kumar [297 bytes]
- (hist) Saunders Technical [297 bytes]
- (hist) Yorktown [298 bytes]
- (hist) Board score [298 bytes]
- (hist) Eve Fleisig [298 bytes]
- (hist) Steve Bahnaman [299 bytes]
- (hist) Louisa-Muscatine Invitational [299 bytes]
- (hist) Sid Raykar [299 bytes]
- (hist) 1997 Rufus King [300 bytes]
- (hist) Nitro [300 bytes]
- (hist) Thurgood Marshall [300 bytes]
- (hist) Grace Salmon [300 bytes]
- (hist) 2001 Burlington [301 bytes]
- (hist) Goodpackets.zip [301 bytes]
- (hist) Smithville [301 bytes]
- (hist) Kiffani Cook [302 bytes]
- (hist) Wake Forest [302 bytes]
- (hist) Drew Durgin [302 bytes]
- (hist) Papool Chaudhari [303 bytes]
- (hist) Sam Lederer [303 bytes]
- (hist) Highlands [303 bytes]
- (hist) Joy Ghosh [303 bytes]
- (hist) Jan Rademacher Memorial Quiz Bowl Invitational [303 bytes]
- (hist) 2001 Florida Panasonic Team [304 bytes]
- (hist) German Acuna [304 bytes]
- (hist) Michael McLaughlin [304 bytes]
- (hist) Alec Gregory Smith [304 bytes]
- (hist) Michael Ai [304 bytes]
- (hist) Jonathan Lin [304 bytes]
- (hist) 1993 Chaska [305 bytes]
- (hist) Chris Ngoon [305 bytes]
- (hist) 1990 Ballard [305 bytes]
- (hist) Dwight Kidder [305 bytes]
- (hist) Salem [305 bytes]
- (hist) Jim Puls [305 bytes]
- (hist) Richard Niu [305 bytes]
- (hist) John Adams Middle School [305 bytes]
- (hist) 2003 Smithtown [306 bytes]
- (hist) Andrew Hart Champion [306 bytes]
- (hist) March Madness [306 bytes]
- (hist) Luke Bretscher [306 bytes]
- (hist) NASAT results by state by year/2019 [306 bytes]
- (hist) 1988 Savannah (Missouri High School) [307 bytes]
- (hist) Simon Kenton [307 bytes]
- (hist) Roshan Sathyanarayana [307 bytes]
- (hist) Chris Sousounis [307 bytes]
- (hist) Ean Merrill [307 bytes]
- (hist) Directed round [308 bytes]